مختصری از روشا

دپارتمان استور روشا با ایده خلق تجربه خرید عالی در منطقه فرمانیه تهران با سازه ای زیبا از سال ۹۴ فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرد، و با ایده کنار هم قرار دادن برندهای بنام حوزه مد و فشن، بدون محدوده فیزیکی مشغول به فعالیت است.

اگر علاقه مند هستید اطلاعات بیشتری در مورد سبک فعالیت و نحوه مدیریت دپارتمان استورها بدست آورید پیشنهاد می کنم صفحه درباره ما سایت روشا را حتما مطالعه کنید.

شروع فعالیت من در روشا

شروع فعالیت من در دپارتمان مدیریت و تحلیل داده این مجموعه کلید خورد و مدت تقریبا ۳ ماه با همکاران سوریه ای خودم در این دپارتمان مشغول بررسی، جمع بندی و ساختاردهی به دیتای فروش و دیگر دیتاهای سازمان بودم.

با توجه به رویکرد فرایندگرای من، پس از مدت کوتاهی با راهنمایی های مدیر منابع انسانی و مدیر فناوری اطلاعات روشا به واحد برنامه ریزی و توسعه سیستم ها، زیر مجموعه واحد IT/IS با سمت کارشناس سیستم، منتقل شدم هرچند که واحد برنامه ریزی و توسعه سیستم ها با ورود من شکل گرفت و پیشتر نیز، وجود نداشت.

هیئت مدیره روشا در آن زمان تصمیم داشت تا رویکردهای دپارتمان استورهای بزرگ دنیا مانند میسیز و نوردستروم و ... را در ایران بومی سازی کند. و در راستای این تصمیم برای توسعه ساختارها و برنامه ریزی برای پیاده سازی ایشان تصمیم به ایجاد دپارتمان برنامه ریزی و توسعه کرد.

وظایف و فعالیت ها

  • مطالعه فرایند های داخلی در راستای شناخت وضعیت سازمان و استخراج فعالیت های موازی.
  • تدوین دستورالعمل ها، روش های اجرایی و شاخص های کلیدی عملکرد براساس وضعیت موجود در راستای بهبود وضعیت موجود.
  • تدوین و پیشنهاد سند های ماموریت، چشم انداز و بیانیه رفتار سازمانی.
  • مطالعه و استخراج شاخص های کلیدی عملکرد براساس وبسایت کتابخانه شاخص های کلیدی عملکرد و ارائه شاخص ها به دپارتمان های مربوطه.
  • مطالعه فرایندها و بازطراحی فرایند ها براساس مدل های APQC و بررسی آنها با مشاوره مسئولین دپارتمان و در نهایت پیاده سازی فرایند و نظارت بر شاخص های کلیدی عملکرد.
  • تدوین شرح شغل های سازمان با توجه به مدل فرایندی جدید و از بین بردن موازی کاری ها و اضافه کردن شاخص های کلیدی عملکرد جدید به هر شغل.
  • پیاده سازی اولیه نرم افزار تحت شبکه process maker با هدف هدایت ساختارهای عملیاتی سازمان روی این بستر.
  • مستندسازی و طراحی برخی از فرایند های ERP سازمان با توجه به اهمیت و نیازهای سازمان.
  • تلاش برای پیاده سازی سیستم حقوق و دستمزد براساس مفاهیم شایسته سالاری

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =